02 Po/VII/WOA-02 Wydawanie jednorazowego zezwolenia na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych na terenie miasta i gminy Gryfice

Wniosek o wydanie jednorazowego zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych - dokument dostępny w Wydziale Ogólno-Administracyjnym, pok. 215.

Załączniki:

• zgodę organizatora imprezy,
  • kopię stałego zezwolenia na sprzedaż alkoholu z dowodem uiszczenia opłaty za wydanie zezwolenia, bądź raty (w przypadku, gdy o jednorazowe zezwolenie występuje przedsiębiorca z innej gminy).

Wydział Ogólno-Administracyjny.

Opłata za jednorazowe zezwolenie wynosi 1/12 rocznej opłaty za poszczególne rodzaje zezwoleń czyli:

• 43,75 zł na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5 % alkoholu oraz piwa,
  • 43,75 zł na sprzedaż napojów alkoholowych 4,5 % - 18 % alkoholu (z wyjątkiem piwa),
  • 175,00 zł na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18 % alkoholu.

Do 30 dni.

Ustawa z 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 487 z późn. zm.).

Brak.